OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ruszyły przygotowania do wyjazdowego meczu z AKS SMS

W poniedziałek o godzinie 16:00 rozpoczęły się przygotowania „Brunatnych” do wyjazdowego meczu 34. kolejki Betcris IV ligi z AKS SMS Łódź. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godzinie 17:00.

W planie na pierwszy pełny tydzień czerwca, giekaesiacy mają cztery jednostki treningowe, które rozpoczynać się będą o godzinie 16:00 na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. Jedynie czwartek, z okazji przypadającej uroczystości Bożego Ciała będzie dniem wolnym od zajęć.

Na poniedziałkowym treningu zabrakło Kacpra Czapli i Dawida Woźniakowskiego, którzy w niedzielę wystąpili w meczu GKS U-19 w Lidze Makroregionalnej przeciwko Wiśle Płock. Po sobotnim spotkaniu z Orkanem na uraz łydki narzeka Bartłomiej Bartosiak i we wtorek czekają go konsultacje medyczne. Z gry całkowicie wykluczony jest Szymon Sarnik. Powodem uszkodzenie więzozrostu w stawie skokowym. Na szczęście wiele wskazuje na to, że do dyspozycji sztabu szkoleniowego na mecz z AKS SMS będzie już Mikołaj Bociek.

Sobotni pojedynek na obiekcie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Milionowej 12 w Łodzi, będzie pierwszym z trzech, jakie czekają nasz zespół na przestrzeni kolejnego tygodnia.
____________________________