OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan działania przed finałem sezonu

Zespół trenera Bogdana Jóźwiaka ma przed sobą jeszcze jeden mecz w bieżących rozgrywkach Betcris IV ligi. W sobotę „Brunatni” zmierzą się ze Zrywem Wygoda i w przypadku zwycięstwa zakończą sezon na pierwszym miejscu w tabeli. Zanim jednak dojdzie do ostatecznych rozstrzygnięć, giekaesiaków czeka tygodniowy mikrocykl treningowy, podporządkowany pod finał rozgrywek.

Drużyna rozpocznie przygotowania poniedziałkowym treningiem o godzinie 16:00. Nie weźmie w nich udziału Damian Michalak (wyjazd w roli asystenta trenera GKS U-17 na pierwszy mecz barażowy o awans do CLJ z Olimpią Elbląg) i Mariusz Holik (sprawy prywatne). Giekaesiacy w kolejnych dniach, z wyłączeniem wolnego czwartku, będą pracować od godz. 16:00, a wszystkie zajęcia odbywać się będą na boiskach Miejskiego Centrum Sportu. Wiadomo już, że kolegom nie będą w stanie pomóc kontuzjowani Szymon Sarnik i Dawid Woźniakowski, natomiast z sobotniego meczu wykluczony został Sebastian Ochocki, który w Radomsku obejrzał czwartą w sezonie żółtą kartkę.

Sobotni mecz ze Zrywem rozpocznie się o godzinie 17:00. Bilety na to spotkanie można nabywać w sekretariacie klubu lub internetowo TUTAJ.
____________________________