OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Obsada sędziowska meczu RKS Radomsko – GKS

Wydział sędziowski ŁZPN wyznaczył obsadę, która w sobotę poprowadzi w Radomsku mecz 37. kolejki Betcris IV ligi. Arbitrem głównym został Mikołaj Kujawski, dla którego będzie to piąte spotkanie z udziałem „Brunatnych”.

W kończącym się powoli sezonie sędzia Kujawski był rozjemcą w meczach z Omegą Kleszczów (2. kolejka), Stalą Niewiadów (8. kolejka), Ceramiką Opoczno (14. kolejka) i Jutrzenką Drzewce (31. kolejka). Pokazał w nich łącznie dziesięć żółtych oraz jedną czerwoną kartkę. Oprócz spotkań w Betcris IV lidze prowadził również m.in. dwanaście meczów na poziomie III ligi, a w dniach 24-30 maja br. jako reprezentant Kolegium Sędziów ŁZPN, wziął udział w zgrupowaniu sędziów Core Polska 9 w Jarocinie, podczas którego sędziowie z całej Polski intensywnie pracowali na zajęciach warsztatowych, meczach, a także na analizach klipów.

Pełną obsadę sędziowską sobotniego meczu uzupełnią Bartłomiej Lewandowski i Dawid Mikła.

Pierwszy gwizdek na stadionie miejskim w Radomsku, usytuowanym przy ul. Brzeźnickiej 26 wybrzmi o godzinie 17:00. Mecz będzie transmitowany w usłudze Pay-per-view, pod linkiem https://live.akademiagks.pl.
___________________________