OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Metaco sponsorem meczu ze Zrywem Wygoda

Bardzo nam miło ogłosić, że prawo posługiwania się tytułem sponsora ostatniego w sezonie 2022/23 meczu, czyli zaplanowanego na sobotę pojedynku ze Zrywem Wygoda trafiło w ręce firmy Metaco. Dziękujemy za zaufanie!

Firma produkcyjno-usługowa Metaco jest specjalistą w produkcji konstrukcji stalowych oraz zbrojeń budowlanych. Zajmuje się kompleksowym wytwórstwem, począwszy od zaprojektowania i skończywszy na docelowym montażu. Zakres świadczonych usług obejmuje również drobne prace podwykonawcze. Produkcja to dział elastyczny, który jest na bieżąco monitorowany i dopasowany bezpośrednio do zgłoszonego zapotrzebowania. Współpraca m. in. przy budowie Elektrowni Bełchatów i Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów pozwoliła na znaczący rozwój i wzbogacenie oferty Metaco. Ciągłe doskonalenie procesów wytwórczych, prowadzone obserwacje zapotrzebowania rynkowego oraz wykonywane inwestycje dążą do uzyskiwania wyrobów o najwyższej jakości. Potwierdzeniem rzetelności i fachowej obsługi powierzanych zleceń są zdobywane w trakcie realizacji robót referencje. Dodatkowym świadectwem wysokich kompetencji firmy są nagrody, wyróżnienia oraz certyfikaty branżowe.

Firma Metaco została założona w 2002 roku przez inżyniera Józefa Stelmaszczyka. Początkowo działalność prowadzona była w obszarze przemysłowym Rogowiec k/Bełchatowa. Od 2006 roku zakład zlokalizowany jest przy ulicy Przemysłowej 13 w Bełchatowie.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”. Dziękujemy za zaufanie w imieniu całej biało-zielono-czarnej Rodziny.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: www.metaco.pl

GKS Bełchatów – Zryw Wygoda

24.06.2023, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu!

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:

____________________________