OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Kup bilet i wpadnij w środę na mecz!

Z uwagi na spore zainteresowanie środowym meczem 36. kolejki IV ligi pomiędzy GKS Bełchatów a Sokołem Aleksandrów Łódzki, zachęcamy wszystkich kibiców, którzy planują wspierać naszą drużynę z wysokości trybun, aby nie czekali z zakupem biletu na ostatnią chwilę. W celu uniknięcia kolejek przy kasach, zapraszamy do nabywania wejściówek m.in. za pośrednictwem strony internetowej. Mecz z Sokołem, który poprowadzi jeden z najlepszych sędziów piłkarskich na świecie, Szymon Marciniak, rozpocznie się o godzinie 17:00.

Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek, „Brunatni” mają punkt przewagi nad drugim w tabeli Widzewem II Łódź i w przypadku zwycięstwa, zrobią duży krok w stronę awansu do III ligi. Łatwo jednak nie będzie, ponieważ Sokół od pięciu spotkań jest niepokonany (trzy zwycięstwa i dwa remisy), a w dodatku od 462 minut nie stracił bramki. Jesienią GKS wygrał w Aleksandrowie Łódzkim 2:0, więc nie mamy nic przeciwko, aby podopieczni Bogdana Jóźwiaka powtórzyli ten wynik w środę. Dodatkowym atutem jest fakt, iż nasz zespół legitymuje się najskuteczniejszą ofensywą w lidze (126 goli), co w meczach z udziałem GKS-u gwarantuje średnio 3,6 gola na mecz.

Sprzedaż wejściówek na spotkanie z Sokołem prowadzona jest stacjonarnie w sekretariacie klubu w godzinach 8:00-16:00, oraz internetowo za pośrednictwem strony https://gksbelchatow.sportigio.com/tickets. Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę zachodnią lub sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (na tzw. młyn, umiejscowiony na trybunie wschodniej)
  • 5 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią i północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Dla tych kibiców, którzy nie będą mogli dotrzeć na Sportową, prowadzona będzie internetowa transmisja PPV. Wystarczy wejść na stronę i wykupić dostęp do transmisji https://live.akademiagks.pl.

Do zobaczenia na stadionie! #RazemDoCelu
____________________________