OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Salvum sponsorem meczu z Pogonią Zduńska Wola

Z radością informujemy, iż sponsorem zbliżającego się pojedynku piłkarzy GKS-u Bełchatów i Pogoni Zduńska Wola w ramach 32. kolejki Betcris IV ligi będzie firma Salvum Odszkodowania.

Salvum to lider branży, specjalizujący się w odkupie zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Od lat pomaga uzyskać dodatkowe środki tysiącom osób, których odszkodowania zostały zaniżone z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Zespół Salvum tworzą prawnicy, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali na zagranicznych uniwersytetach i w najlepszych kancelariach, a także rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Dzięki temu współpraca z firmą jest dla klienta satysfakcjonująca, a rozwiązanie spraw, z jakimi przychodzi, przebiega zgodnie z jego oczekiwaniami.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”. Dziękujemy za zaufanie w imieniu całej biało-zielono-czarnej Rodziny!

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: www.salvum.com.pl

GKS Bełchatów – Pogoń Zduńska Wola

20.05.2023, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3 w ramach Betcris IV ligi.

W rundzie wiosennej sezonu 2022/23 GKS w Bełchatowie zagra jeszcze trzy mecze (Orkan Buczek, Sokół Aleksandrów Łódzki i Zryw Wygoda). Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu!

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:

____________________________