OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz z Pogonią

Przed nami piąty wiosenny mecz GKS-u Bełchatów przy Sportowej 3. Właśnie ruszyła sprzedaż wejściówek na sobotnie spotkanie z Pogonią Zduńska Wola. Piłkarze potrzebują Waszego dopingu!

„Brunatni” od siedmiu spotkań kontynuują zwycięską passę, na którą prócz kompletu 21 punktów złożyło się również 40 zdobytych bramek. Giekaesiacy strzelają średnio 3,5 gola na mecz, co jest najlepszą średnią w całej lidze! Kolejną przeszkodą na drodze do awansu będzie zespół Pogoni Zduńska Wola, który walczy o pozostanie w szeregach Betcris IV ligi. Jedni i drudzy z pewnością nie odpuszczą, więc boiskowych emocji nie zabraknie.

Sprzedaż biletów prowadzona jest stacjonarnie od środy do piątku w sekretariacie klubu w godzinach 8:00-16:00, oraz za pośrednictwem strony https://gksbelchatow.sportigio.com/tickets, gdzie również można nabywać wejściówki na to spotkanie. Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według poniższego cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę zachodnią lub sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (na tzw. młyn, umiejscowiony na trybunie wschodniej)
  • 5 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią i północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Cały czas trwa akcja „5 dla Akademii”, która zakłada, iż każde 5 złotych ze sprzedanego biletu na domowy mecz GKS-u, odkładane jest do brunatnej skarbonki Akademii GKS. Tym razem cała kwota z meczu GKS – Pogoń zostanie przekazana na pomoc dla ośmiomiesięcznego Leosia, syna trenera rocznika 2010 i trenerki Akademii GKS Bełchatów, u którego lekarze zdiagnozowali mózgowe porażenie dziecięce, niedowład połowiczny lewostronny oraz padaczkę. Leczenie małego Leosia – prócz zakupu biletu na mecz – można również wesprzeć na stronie https://zrzutka.pl/9z2bgv. Nawet najmniejszy gest ma znaczenie. Zachęcamy do wsparcia!

Do zobaczenia na stadionie!
____________________________