OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Przygotowania do meczu z Pogonią

Cztery jednostki treningowe czekają piłkarzy GKS-u przed domowym meczem 32. kolejki Betcris IV ligi z Pogonią Zduńska Wola. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek.

„Brunatni” po niedzielnej konfrontacji z Jutrzenką Drzewce mają wolny poniedziałek, a przygotowania do starcia z Pogonią rozpoczną we wtorkowe popołudnie. Potrwają one cztery dni i odbywać się będą o godzinie 16:00. Z powodu urazów nie weźmie w nich udziału Mikołaj Bociek (złamany wyrostek rylcowaty kości łokciowej) oraz Miłosz Nowak, który w spotkaniu z Jutrzenką naderwał mięsień przywodziciela. Wtorkowe badanie USG odpowie na pytanie, jak poważny jest to uraz. Niepewny jest jeszcze udział w treningach Mikołaja Grzelaka i Huberta Berłowskiego, i choć obaj mają za sobą zajęcia sprawdzające, dopiero we wtorek zapadnie decyzja, czy będą w stanie ćwiczyć na pełnych obrotach. Z kolei Szymon Sarnik czeka na rezonans, który ma dokładnie zdiagnozować opuchnięty staw skokowy.

Biało-zielono-czarni najbliższy mecz rozegrają w sobotę (20 maja) przy S3 o godz. 17:00. Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
____________________________