OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan tygodnia przed domowym meczem z Orkanem

Bez m.in. kontuzjowanego Szymona Sarnika, lecz z powracającym do zdrowia Miłoszem Nowakiem rozpoczęli przygotowania do meczu 34. kolejki Betcris IV ligi z Orkanem Buczek podopieczni Bogdana Jóźwiaka.

„Brunatni” do sobotniej konfrontacji z szóstym zespołem tabeli, przygotowywać się będą przez cztery dni. Inauguracyjne zajęcia odbyły się w poniedziałek o godzinie 16:00 na boisku nr 3 Miejskiego Centrum Sportu. Kolejne treningi we wtorek, w środę i piątek o tej samej porze. Czwartek będzie dla zawodników dniem wolnym.

Oprócz braku wspomnianego Szymona Sarnika, z zespołem nie trenuje Dawid Woźniakowski, zmagający się z problemami mięśni piszczelowych. W związku z niedzielnym występem w meczu rezerw (wygranym przez GKS II z Mazovią Tomaszów Maz. aż 15:0!), wolny poniedziałek otrzymali Hubert Berłowski, Bartłomiej Bujalski, Damian Michalak i Bartosz Szelong. Cała czwórka wróci do zajęć kolejnego dnia.

Spotkanie z Orkanem Buczek rozegrane zostanie w sobotę (3 czerwca) na stadionie miejskim przy ul. Sportowej. Początek o godzinie 17:00.
____________________________