OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Kolejny intensywny tydzień pracy

W poniedziałkowe przedpołudnie rozpoczęli przygotowania do zaległego meczu 21. kolejki z Omegą Kleszczów zawodnicy GKS-u. Przed naszą drużyną cztery jednostki treningowe i dwa ligowe pojedynki.

Pierwsze zajęcia tego tygodnia odbyły się na boisku Miejskiego Centrum Sportu nr 2 wcześniej niż zwykle, bo o godzinie 10:00. We wtorek giekaesiacy trenować będą o 14:00. W środę mecz z Omegą, a już kolejnego dnia, tj. w czwartek zespół spotka się na treningu o godz. 16:00. Podobnie będzie w piątek. Intensywny tydzień zakończy sobotni mecz wyjazdowy z Włókniarzem Zelów, w ramach 30. kolejki Betcris IV ligi.

Ostatnie zwycięstwo nad Polonią Piotrków Tryb. zostało okupione kontuzją Mikołaja Boćka, który ma złamany wyrostek rylcowaty kości łokciowej, co wyklucza go z gry na minimum dwa tygodnie. Z kolei po spotkaniu GKS U-19 w Lidze Makroregionalnej stłuczoną stopę ma Jakub Szczepaniak.

Domowy pojedynek z Omegą Kleszczów rozegrany zostanie na S3, a pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 17:00. Bilety na ten mecz można nabyć TUTAJ.
____________________________