OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Harmonogram zajęć na najbliższe dni

Po niezwykle intensywnych ostatnich dwóch tygodniach, w czasie których giekaesiacy rozegrali aż pięć spotkań ligowych, sztab szkoleniowy postanowił dać drużynie nieco oddechu.

Po sobotnim meczu z Włókniarzem Zelów, który zakończył cykl spotkań środa – sobota, „Brunatni” dostali dwa dni wolnego. W związku z tym mikrocykl treningowy przed spotkaniem 31. kolejki Betcris IV ligi z Jutrzenką Drzewce rozpocznie się we wtorek o godzinie 16:00. Później drużyna ma w planach trzy jednostki, które odbędą się w środę i czwartek (również o godz. 16:00) oraz w sobotę (godz. 11:00).

Oprócz kontuzjowanego Mikołaja Boćka i Huberta Berłowskiego, poza grą pozostaje Mikołaj Grzelak, który ma uszkodzone więzadło w stawie skokowym i jego przerwa potrwa od 7 do 10 dni. Do treningów z drużyną, po niemal siedmiu miesiącach przerwy wraca natomiast Bartosz Bujalski. Nie oznacza to jednak, że 28-latek od razu będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na niedzielny mecz. O wszystkim zadecydują pierwsze dni pracy na pełnym obciążeniu.

Mecz z Jutrzenką odbędzie się w niedzielę na Stadionie Gminnym w Lipcach Reymontowskich, mieszczącym się przy ul. Wiatracznej 1. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 12:00.
____________________________