OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Bilety na mecz GKS – Orkan Buczek

W środę ruszyła sprzedaż biletów na mecz 34. kolejki Betcris IV ligi z Orkanem Buczek. Walka „Brunatnych” o awans do III ligi trwa, więc wszystkie ręce na pokład. Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia!

Poprzedni domowy mecz przeciwko Pogoni Zduńska Wola przyniósł sporo emocji i huśtawkę nastrojów. W zeszłą sobotę biało-zielono-czarni wyciągnęli wnioski po remisie 2:2 i rozbili na wyjeździe Ceramikę Opoczno 5:0. Wierzymy, że w najbliższym spotkaniu z Orkanem zaprezentują się równie efektownie i co najważniejsze, zdobędą komplet punktów. Aby tego dokonać, potrzebują Waszego wsparcia!

Sprzedaż wejściówek na ten mecz prowadzona jest stacjonarnie od środy w sekretariacie klubu w godzinach 8:00-16:00, oraz internetowo za pośrednictwem strony https://gksbelchatow.sportigio.com/tickets. Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według poniższego cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę zachodnią lub sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (na tzw. młyn, umiejscowiony na trybunie wschodniej)
  • 5 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią i północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

W związku z przypadającym na 1 czerwca międzynarodowym dniem dziecka, dla najmłodszych kibiców przygotowaliśmy specjalne zaproszenie – darmowe wejściówki dla wszystkich uczniów bełchatowskich szkół oraz 20% rabatu dla opiekunów uczniów do lat 13. Wystarczy mieć ze sobą szkolną legitymację 🙂

Cały czas trwa również akcja „5 dla Akademii”, która zakłada, iż każde 5 złotych ze sprzedanego biletu na mecz GKS-u, odkładane jest do brunatnej skarbonki Akademii GKS. Dlatego warto przyjść na stadion i wesprzeć przyszłość bełchatowskiego piłkarstwa!

____________________________