OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ze Zjednoczonymi Stryków w Wielki Piątek

Pragniemy przypomnieć, że nie w Wielką Sobotę, a już dzień wcześniej, tj. w Wielki Piątek (7 kwietnia) rozegrany zostanie mecz 25. kolejki Betcris IV ligi GKS Bełchatów – Zjednoczeni Stryków. Początek spotkania na stadionie przy ul. Sportowej 3 o godz. 18:00.

„Brunatni” po wyjazdowym remisie z rezerwami Widzewa (0:0), powalczą w wielkopiątkowym meczu ze Zjednoczonymi Stryków o 20. zwycięstwo w sezonie. Nasz najbliższy rywal zajmuje aktualnie 15. miejsce w tabeli Betcris IV ligi z dorobkiem 24 punktów na koncie. Strykowianie sprawili w minioną sobotę nie lada niespodziankę, wygrywając u siebie z trzecią w tabeli Polonią Piotrków Tryb. 1:0.

Naszym kibicom na to spotkanie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Wejściówki w trzech atrakcyjnych pakietach cenowych: 15 zł. (normalny na trybunę zachodnią lub rodzica z dzieckiem na sektor rodzinny), 10 zł. (na tzw. młyn, umiejscowiony na trybunie wschodniej) oraz 5 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią i północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie od środy do piątku w sekretariacie klubu w godzinach 8:00-16:00, a także internetowo za pośrednictwem strony www.gksbelchatow.sportigio.com/tickets. W dniu meczowym wejściówki będzie można nabyć w stadionowej kasie biletowej od godz. 15:30. Zapraszamy!

Pamiętajcie, kupując bilet wspieracie swój klub! Do zobaczenia na stadionie!
____________________________