OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Restauracja „U Marysieńki” sponsorem meczu z Polonią

Po trzech tygodniach przerwy i serii spotkań wyjazdowych, kibice GKS-u znów będą mieli okazję oglądać swoją drużynę w meczu przy Sportowej 3. W sobotnie popołudnie prócz fanów biało-zielono-czarnych wspierać będzie również sponsor meczu, którym została bełchatowska Restauracja „U Marysieńki”. Dziękujemy!

Restauracja „U Marysieńki” to pyszne dania obiadowe, przygotowywane według specjalnych receptur, w tradycyjny i domowy sposób. Wszystkie produkty przygotowywane są na miejscu ze świeżych składników i naturalnych produktów. Lokal znajduje się przy ul. Konrada Leśniewskiego 12 w Bełchatowie, a system obsługi gości zapewnia również dowóz jedzenia do domu klienta. Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty gastronomicznej i dziękujemy za wsparcie.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: www.umarysienki.pl

GKS Bełchatów – Polonia Piotrków Tryb.

29.04.2023, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3 w ramach Betcris IV ligi.

W rundzie wiosennej sezonu 2022/23 GKS w Bełchatowie zagra jeszcze pięć meczów (Omega Kleszczów, Pogoń Zduńska Wola, Orkan Buczek, Sokół Aleksandrów Łódzki, Zryw Wygoda). Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu!

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:

____________________________