OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan działania przed maratonem ligowych spotkań

Cztery mecze w przeciągu jedenastu dni czekają piłkarzy GKS-u na przełomie kwietnia i maja. Aby jak najlepiej się do nich przygotować, potrzebny jest odpowiedni plan treningów. Poznajcie harmonogram pracy drużyny, którego kulminacyjnym punktem będą mecze z Borutą Zgierz i Polonią Piotrków Trybunalski.

Niedziela będzie jedynym dniem odpoczynku dla podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka w ostatnim tygodniu kwietnia, bowiem przed zespołem dwa mecze ligowe i cztery jednostki treningowe. Mikrocykl do pierwszego spotkania (z Borutą Zgierz) zakłada treningi w poniedziałek i wtorek o godz. 16:00. W meczową środę giekaesiacy spotkają się na zbiórce o godz. 14:00, po której wyjadą do oddalonego o około 70 km Zgierza. Początek spotkania 28. kolejki Betcris IV ligi o godz. 17:00.

W czwartek i piątek „Brunatni” również rozpoczynać będą treningi o godz. 16:00. W sobotę czeka ich pojedynek z trzecią w tabeli Polonią Piotrków Tryb., który zostanie rozegrany na GIEKSA Arenie, a pierwszy gwizdek wybrzmi o godz. 17:00.

Poza trenującym indywidualnie Bartoszem Bujalskim, zespół pracuje w komplecie. Na mecz z Borutą do kadry meczowej wróci pauzujący ostatnio za kartki Mikołaj Grzelak, z kolei wypadnie z niej Jarosław Trzeboński, który w Niewiadowie ujrzał czwarte upomnienie w sezonie.
____________________________