OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Mikrocykl treningowy na czas Wielkiego Tygodnia

Na niespełna tydzień przed świętami wielkanocnymi, piłkarze GKS-u rozpoczynają przygotowania do ligowego meczu ze Zjednoczonymi Stryków, który odbędzie się przy S3 w Wielki Piątek o godzinie 18:00.

Przed spotkaniem 25. kolejki Betcris IV ligi drużynę czekają trzy jednostki treningowe. W poniedziałek, wtorek i czwartek giekaesiacy pracować będą na boisku MCS nr 2 od godziny 16:00. Środa będzie dniem wolnym. Z kolei dzień po meczu ze Zjednoczonymi – w Wielką Sobotę – „Brunatni” spotkają się na ostatnich przedświątecznych zajęciach o godzinie 11:00.

Niestety ostatni mecz z rezerwami Widzewa, rozgrywany na grząskim i nierównym boisku, okupiony został kilkoma stratami. Najpoważniejszą jest kontuzja Przemysława Zdybowicza, który w 86. minucie spotkania próbując dojść do piłki, tak niefortunnie postawił nogę, że doznał pęknięcia łąkotki w lewym stawie kolanowym. Jak długa czeka go teraz przerwa? Okaże się po rezonansie, który powinien wykazać, czy reszta struktur w kolanie nie uległa uszkodzeniu. Ponadto stłuczenia mięśnia czworogłowego uda doznał Jarosław Trzeboński, a na obolały mięsień łydki narzeka Serhij Napolov. Na szczęście żadnemu z nich absencja nie grozi i w meczu ze Zjednoczonymi obaj powinni być do dyspozycji trenera. Podobnie rzecz się ma z Mikołajem Grzelakiem, który na „ciężkim” łódzkim boisku naciągnął mięsień podkolanowy.

Oprócz kontuzjowanego Zdybowicza i rekonwalescentów przechodzących rehabilitację Bujalskiego i Woźniakowskiego, przymusowa pauza czeka również kapitana drużyny, Mateusza Szymorka, który w meczu z Widzewem II ukarany został czwartą w sezonie żółtą kartką, wykluczającą go z najbliższego spotkania.
____________________________