OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Majówka z GieKSą przy Sportowej

W związku ze zbliżającym się długim weekendem majowym, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę biletową, obejmującą dwa najbliższe mecze ligowe GKS-u. Kupując wejściówki w dwupaku – na spotkania z Polonią Piotrków Tryb. i Omegą Kleszczów – można zaoszczędzić nawet 25 procent! Poznajcie szczegóły.

Piłkarze GKS-u po trzech z rzędu meczach wyjazdowych (WKS 1957 Wieluń, Stal Niewiadów, Boruta Zgierz), wraz z rozpoczęciem długiego weekendu majowego wracają na GIEKSA Arenę! Już w najbliższą sobotę (29 kwietnia) zagrają mecz trzecią siłą B4L – Polonią Piotrków Tryb. (godz. 17:00), a w środę (3 maja) z Omegą Kleszczów (godz. 17:00), prowadzoną przez legendę naszego klubu, trenera Jacka Berensztajna.

Za pośrednictwem strony https://gksbelchatow.sportigio.com/tickets można już nabywać wejściówki na oba te spotkania w tzw. dwupaku, który uprawnia do wejścia na stadion. Przygotowaliśmy trzy pakiety cenowe:

  • 20 zł. (normalny na trybunę zachodnią lub sektor rodzinny)
  • 15 zł. (na tzw. młyn, umiejscowiony na trybunie wschodniej)
  • 5 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią i północną).

Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D).


Dodatkowo! Uczniowie wszystkich bełchatowskich szkół, którzy okażą ważną legitymację uczniowską – na trybunę rodzinną wejdą za darmo! Z kolei opiekunowie uczniów do lat 13, otrzymają rabat 20% na bilet! Serdecznie zapraszamy!

CZEKAMY NA WAS PRZY SPORTOWEJ 3!
____________________________