OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Firma Ins-Mar sponsorem meczu ze Zjednoczonymi

Miło nam poinformować, że sponsorem meczu GKS Bełchatów – Zjednoczeni Stryków, który rozegrany zostanie w Wielki Piątek o godzinie 18:00 została firma Ins-Mar.

Firma Ins-Mar Instalacje oferuje kompleksowe usługi remontowo-budowlane, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, węzłów C.O. itp. Swoją siedzibę ma przy ul. Cegielnianej 103 w Bełchatowie. Od lat systematycznie wspiera również nasz klub. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Zapraszamy wszystkich na piątkowe spotkanie! Przeżyjmy sportowe emocje razem z GKS Bełchatów i Firmą INS-MAR Instalacje!

GKS Bełchatów – Zjednoczeni Stryków

07.03.2023, godz. 18:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3 w ramach Betcris IV ligi.

W rundzie wiosennej sezonu 2022/23 GKS w Bełchatowie zagra jeszcze sześć meczów (Polonia Piotrków Tryb., Omega Kleszczów, Pogoń Zduńska Wola, Orkan Buczek, Sokół Aleksandrów Łódzki, Zryw Wygoda). Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu!

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:

____________________________