OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Cztery treningi przed meczem ze Stalą Niewiadów

W poniedziałek o godzinie 16:00 kadra GKS-u zainaugurowała kolejny tydzień pracy. Jego zwieńczeniem będzie sobotni mecz wyjazdowy ze Stalą Niewiadów, a spotkanie 27. kolejki Betcris IV ligi poprzedzą cztery jednostki treningowe.

Inauguracyjne zajęcia odbyły się bez kilku zawodników, którzy w niedzielę rozegrali 90 minut w meczu drużyny rezerw przeciwko Czartorii Ręczno (wygranym 11:1). Wolny poniedziałek dostali Damian Michalak (strzelił trzy gole), Sebastian Ochocki (zaliczył dwie asysty) i Bartłomiej Trzeboński (zdobył trzy bramki). We wtorek, środę i piątek zespół trenować będzie na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu od godziny 16:00. Na czwartek przewidziano dzień wolny.

W indywidualnym treningu wciąż pozostaje Bartosz Bujalski, natomiast dwaj inni rekonwalescenci, Dawid Woźniakowski i Przemysław Zdybowicz wezmą już udział w zajęciach z całym zespołem.

Drugi z rzędu wyjazdowy mecz „Brunatnych” odbędzie się w sobotę (22 kwietnia) na Gminnym Stadionie Sportowym w Niewiadowie, przy ul. Osiedle Niewiadów 40. Początek o godz. 16:00.
____________________________