OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Tydzień pracy przed przymusową pauzą

Po sobotnim, pełnym emocji i zwrotów akcji meczu z KS Kutno, drużynę czeka obligatoryjna przerwa, spowodowana wycofaniem się z rozgrywek LKS-u Kwiatkowice. Mimo to przed podopiecznymi Bogdana Jóźwiaka tydzień wytężonej pracy, z grą wewnętrzną na zakończenie mikrocyklu.

Bełchatowianie nowy tydzień rozpoczną poniedziałkowym treningiem, który zaplanowano na godz. 16:00. Drużyna pracować będzie na boisku nr 3 Miejskiego Centrum Sportu. Kolejne jednostki we wtorek i w środę, również o tej samej porze. Dodatkowo w środę zawodnicy przejdą odnowę biologiczną. Czwartek będzie dniem wolnym, a w piątek giekaesiacy spotkają się na treningu o 16. Ostatnim akcentem tygodnia będzie sobotnia gra wewnętrzna, którą zaplanowano na godzinę 11:00.

Po meczu z KS Kutno żaden z zawodników nie zgłosił urazu, a indywidualne treningi – po uszkodzeniu na początku lutego torebki stawowej i naderwaniu więzadła – rozpoczyna Dawid Woźniakowski. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, młodzieżowiec będzie gotowy do gry za 3-4 tygodnie.
____________________________