OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Transport Frysiak sponsorem meczu z KS Kutno

Z przyjemnością informujemy, że sponsorem meczu GKS Bełchatów – KS Kutno, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 została firma Transport Frysiak.

Transport Frysiak działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Od samego początku swojej działalności specjalizuje się w branży transportowej. Posiada auta dostawcze różnej wielkości od busów, wywrotki, HDS po kontener wyposażony w windę. Nieustannie rozszerza zakres swoich usług, skupiając się na świadczeniu kompleksowych przeprowadzek oraz transportu. Cechuje ją profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie, poparte referencjami kontrahentów, pozwalające prowadzić korzystną, partnerską współpracę, zarówno z indywidualnymi klientami, jak i z dużymi, rozpoznawalnymi na całym świecie markami. Transport Frysiak od lat wspiera również GKS Bełchatów.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: transportfrysiak.pl

Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Zapraszamy wszystkich na sobotnie spotkanie! Przeżyjmy sportowe emocje razem z GKS Bełchatów i Firmą Transport Frysiak!

GKS Bełchatów – KS Kutno

18.03.2023, godz. 15:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3 w ramach Betcris IV ligi.

W rundzie wiosennej sezonu 2022/23 GKS w Bełchatowie zagra jeszcze siedem meczów (Zjednoczeni Stryków, Polonia Piotrków Tryb., Omega Kleszczów, Pogoń Zduńska Wola, Orkan Buczek, Sokół Aleksandrów Łódzki, Zryw Wygoda). Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu!

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:

____________________________