OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Skład sędziowski sobotniej inauguracji

Poznaliśmy obsadę sędziowską meczu GKS Bełchatów – KS Kutno, który w najbliższą sobotę zostanie rozegrany przy S3. Arbitrem głównym spotkania 22. kolejki Betcris IV ligi będzie Paweł Pskit ze Zgierza.

Doświadczony arbiter mecze na poziomie centralnym sędziuje od 2007 roku. W Ekstraklasie debiutował 6 sierpnia 2010 roku w spotkaniu… GKS Bełchatów – Polonia Bytom. Ciekawostka! Mecz ten poprowadził w trybie awaryjnym, ponieważ wyznaczony na to spotkanie Tomasz Musiał… utknął w korkach pod Częstochową i nie zdążył dojechać na wyznaczoną godzinę.

43-latek sędziuje najczęściej mecze na poziomie Fortuna 1 Ligi. Jednakże w bieżących rozgrywkach prowadził już dwa mecze z udziałem „Brunatnych”. Było to w 4. kolejce, kiedy podopieczni Bogdana Jóźwiaka wygrali w Kwiatkowicach – pokazał wtedy trzy żółte kartki – oraz w 16. kolejce, kiedy był rozjemcą w zremisowanym 0:0 meczu z AKS SMS Łódź. Wówczas ukarał zawodników siedmioma żółtymi kartkami, a dwóch piłkarzy SMS-u usunął z boiska, wlepiając im czerwone kartki. W tym roku prowadził już dwa mecze na zapleczu Ekstraklasy: Sandecja Nowy Sącz – Resovia, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów oraz jeden w Betcris IV lidze: RKS Radomsko – Pogoń Zduńska Wola.

W sobotę na liniach pomagać mu będą Patryk Kuś i Kamil Leśniewski.

Początek spotkania o godz. 15:00.
____________________________