OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan treningów przed starciem z rezerwami Widzewa

W poniedziałek o godzinie 16:00 biało-zielono-czarni rozpoczęli mikrocykl treningowy, będący bezpośrednim przygotowaniem do wyjazdowego starcia z Widzewem II Łódź. Po przymusowej pauzie, spowodowanej wycofaniem się z rozgrywek zespołu LKS Kwiatkowice, i sobotniej grze wewnętrznej, „Brunatni” całą swoją uwagę kierują już na pojedynek z liderem Betcris IV ligi.

Drużyna trenować będzie na obiektach Miejskiego Centrum Sportu. W minioną sobotę po raz pierwszy w tym roku skorzystała z bardzo dobrze przygotowanej murawy boiska nr 2. Zawodnicy rozegrali 90 minut w grze wewnętrznej, zamykając w ten sposób zeszłotygodniowy mikrocykl.

– Była to bardzo wartościowa gra, stojąca na wysokim poziomie. Zaangażowanie z obu stron było ogromne. Do tego dobrej jakości płyta i pełna obsada sędziowska. Niejeden sparing tak nie wyglądał. Chcieliśmy sprawdzić różne warianty zarówno w grze obronnej, jak i w formacji ofensywnej. A to wszystko pod kątem czekającej nas rywalizacji z Widzewem. Poprzedni mikrocykl w dużej mierze poświęciliśmy na aspekty taktyczne, teraz będziemy mieli już bezpośrednie przygotowanie do meczu. – podsumował ostatnie dni pracy drużyny asystent trenera Jóźwiaka, Adrian Teodorczyk.

W planie na ten tydzień giekaesiacy mają łącznie cztery jednostki treningowe. Środa będzie dniem wolnym od zajęć. W harmonogramie mogą być wprowadzane drobne modyfikacje.
____________________________