OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Paweł Pskit wyznaczony na sędziego meczu z Widzewem II Łódź

Znamy już nazwiska sędziów, którzy będą pracować podczas 24. kolejki Betcris IV ligi. Tym samym wiemy także, że piątkowe spotkanie otwierające tę serię gier, w którym GKS zmierzy się z rezerwami Widzewa poprowadzi Paweł Pskit ze Zgierza.

To jeden z tych arbitrów, których kibice GKS-u Bełchatów powinni znać doskonale, bowiem w tym sezonie już trzykrotnie miał okazję pracować przy meczach z udziałem naszej drużyny. Ostatni raz… dwa tygodnie temu w spotkaniu z KS Kutno. Gdy był rozjemcą, „Brunatni” dwa razy wygrywali (z LKS Kwiatkowice 4:1 i KS Kutno 4:2) i raz zremisowali (z AKS SMS Łódź 0:0). W trakcie tych spotkań 16 razy sięgał po żółte kartki i aż 4 razy po czerwone. Z tego powodu w piątkowym meczu na ławce trenerskiej GKS-u zabraknie asystenta trenera, Adriana Teodorczyka, który pod koniec starcia z KS Kutno został ukarany „czerwienią”.

Ogółem w trwającym sezonie 43-letni arbiter prowadził 9 spotkań Fortuna 1 Ligi, 2 mecze Pucharu Polski i 6 pojedynków w Betcris IV lidze. Co ciekawe, trzy z udziałem GKS-u i dwa Widzewa II Łódź (z Włókniarzem Zelów i AKS SMS Łódź). 16 lutego był członkiem zespołu VAR podczas meczu Ligi Konferencji pomiędzy azerskim FK Qarabag a belgijskim KAA Geent.

Pierwszy gwizdek piątkowego spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.
____________________________