OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Nie czekaj na ostatnią chwilę – już dziś kup bilet!

Po 125 dniach przerwy na Stadion Miejski przy Sportowej 3 wraca ligowe granie! W sobotę o godzinie 15:00 piłkarze GKS-u Bełchatów wybiegną na murawę by w ramach 22. kolejki Betcris IV ligi zmierzyć się z KS Kutno. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi nabywania wejściówek na to spotkanie.

Dla naszej drużyny będzie to pierwszy domowy mecz ligowy w 2023 roku, bowiem spotkanie z Omegą Kleszczów – z powodu złych warunków atmosferycznych – zostało odwołane. Przypomnijmy, że GKS zajmuje drugie miejsce w tabeli z 52 punktami na koncie, natomiast zespół KS Kutno zgromadził do tej pory 37 „oczek” i jest siódmy w stawce.

Na ten mecz kibicom udostępniamy trzy trybuny: wschodnią (A), zachodnią (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybunę północną (D). Wejściówki w trzech atrakcyjnych pakietach cenowych: 15 zł. (normalny na trybunę zachodnią lub rodzica z dzieckiem na sektor rodzinny), 10 zł. (na tzw. młyn, umiejscowiony na trybunie wschodniej) oraz 5 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią i północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Sprzedaż biletów prowadzona jest za pośrednictwem strony www.gksbelchatow.sportigio.com/tickets oraz w sekretariacie klubu w godzinach 8:00-16:00. Wejściówki nabyć będzie można również w stadionowej kasie biletowej, która czynna będzie w dniu meczowym od godz. 12:00.

Nie przegap tego meczu i swoją obecnością oraz dopingiem pomóż drużynie walczyć o awans. Kupując karnet/bilet wspierasz swój klub! Do zobaczenia na stadionie!
____________________________