OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Mecz GKS – Omega Kleszczów odwołany!

Niestety na pierwszy domowy mecz ligowy GKS-u będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Ze względu na kapryśną aurę i kiepski stan czwartoligowych boisk, sobotni pojedynek z Omegą Kleszczów, decyzją Wydziału Gier i Ewidencji ŁZPN został przełożony na inny termin.

W komunikacie czytamy:

„W związku z otrzymanymi informacjami od gospodarzy spotkań Betcris IV ligi zaplanowanymi do rozegrania 11/12 marca br. oraz uwzględniając panujące warunki atmosferyczne oraz prognozowaną pogodę na najbliższy weekend, WGiE ŁZPN podjął decyzję o odwołaniu najbliższej kolejki.”

Nowa data meczu zostanie ustalona wspólnie z władzami Łódzkiego Związku Piłki Nożnej i podana w odrębnym komunikacie na początku przyszłego tygodnia. Prognozy synoptyków przewidują, że jutro około godziny 15:00, czyli w momencie kiedy powinien wybrzmieć pierwszy gwizdek sędziego, w Bełchatowie temperatura oscylować ma w okolicach 2-3 stopni powyżej zera i być okraszona opadami deszczu ze śniegiem.

Wcześniej swoje spotkania postanowiły odwołać inne czwartoligowe zespoły, w związku z czym ŁZPN podjął decyzję o odwołaniu całej 21. kolejki.

Jednocześnie chcemy uspokoić wszystkich kibiców, którzy zakupili już bilety na rywalizację z Omegą. Nabyte wejściówki będą honorowane także w nowym terminie zmagań lub wymienione na bilet na inny domowy mecz naszej drużyny.
____________________________