OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Bilety na pierwszy wiosenny mecz w tym roku

Już w najbliższą sobotę o godz. 15:00 GKS Bełchatów w ramach 21. kolejki Betcris IV ligi podejmie na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3 Omegę Kleszczów, czyli zespół prowadzony przez jedną z legend naszego klubu – Jacka Berensztajna. Ruszyła sprzedaż wejściówek na to spotkanie.

Dla „Brunatnych” będzie to pierwszy domowy mecz ligowy w 2023 roku. Przypomnijmy, że w minioną sobotę zwycięstwem 3:0 w Sulejowie ze Skalnikiem, bełchatowianie rozpoczęli rundę rewanżową. Po 20. kolejkach zajmują drugie miejsce w tabeli z 52 punktami na koncie i ze stratą czterech „oczek” do lidera.

Naszym kibicom udostępniamy trzy trybuny: wschodnią (A), zachodnią (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybunę północną (D). Wejściówki w trzech atrakcyjnych pakietach cenowych: 15 zł. (normalny na trybunę zachodnią lub rodzica z dzieckiem na sektor rodzinny), 10 zł. (na tzw. młyn, umiejscowiony na trybunie wschodniej) oraz 5 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią i północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Sprzedaż biletów prowadzona jest za pośrednictwem strony www.gksbelchatow.sportigio.com/tickets oraz od poniedziałku do piątku w sekretariacie klubu w godzinach 8:00-16:00. Wejściówki nabyć będzie można również w stadionowej kasie biletowej, która czynna będzie w piątek (w godzinach 16:00-19:00) oraz w dniu meczowym od godz. 12:00.

Nie przegap tego meczu i swoją obecnością oraz dopingiem pomóż drużynie walczyć o awans. Kupując karnet/bilet wspierasz swój klub! Do zobaczenia na stadionie!
____________________________