OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

Przed nami osiem emocjonujących spotkań w rundzie wiosennej, w których kibice GKS-u Bełchatów będą mogli uczestniczyć nabywając karnet na wszystkie mecze domowe. To zdecydowanie najbardziej korzystna opcja dla wszystkich fanów, którzy chcą dopingować biało-zielono-czarnych z wysokości trybun Stadionu Miejskiego. Dodatkowo przygotowaliśmy trzy różne pakiety, które oprócz samego abonamentu pozwolą Wam stać się właścicielami wyjątkowych i personalizowanych pamiątek. Sprawdźcie szczegółowe informacje oraz cennik.

Aby docenić naszych karnetowiczów, przygotowaliśmy trzy pakiety cenowe, w których oprócz karnetu (ulgowego bądź normalnego) na jedną z trybun (północną, wschodnią lub zachodnią), będziecie mogli zaopatrzyć się dodatkowo w fotografię drużyny z autografami zawodników, personalizowany szalik lub nawet obie pamiątki razem. Oczywiście istnieje również możliwość zakupu samego abonamentu na mecze. Sprzedaż stacjonarna karnetów rusza od wtorku (14 lutego), w sekretariacie klubu przy ul. Sportowej 3 (we wtorek w godzinach 8:00 – 16:00, w środę i czwartek w godz. 10:00 – 18:00, w piątek w godz. 10:00 – 16:00, w sobotę w godz. 10:00 – 14:00). Wszystkich zainteresowanych nabyciem karnetu w jednym z pakietów, prosimy o kontakt poprzez wysłanie do nas wiadomości prywatnej na klubowego facebook’a (do niedzieli 19 lutego włącznie) lub zgłoszenie się osobiście do sekretariatu klubu.

Ceny karnetów oraz trzech dodatkowych pakietów prezentujemy na poniższej grafice.

* Karnety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Wiosenna część rozgrywek Betcris IV ligi na Stadionie Miejskim w Bełchatowie rozpocznie się w weekend 11/12 marca, a jej koniec przypadnie na 24/25 czerwca 2023 roku. Pierwszym domowym starciem, do którego dojdzie na S3, będzie spotkanie z Omegą Kleszczów.

Terminarz domowych spotkań GKS-u:

  • 11/12 marca – Omega Kleszczów
  • 18/19 marca – KS Kutno
  • 8 kwietnia – Zjednoczeni Stryków
  • 29/30 kwietnia – Polonia Piotrków Tryb.
  • 20/21 maja – Pogoń Zduńska Wola
  • 31 maja – Orkan Buczek
  • 10/11 czerwca – Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 24/25 czerwca – Zryw Wygoda

Postaw na karnet i wejdź w posiadanie wyjątkowych pamiątek, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Nie przegap najważniejszych spotkań „Brunatnych” i swoim dopingiem pomóż drużynie walczyć o awans. Kupując karnet wspierasz swój klub! Do zobaczenia wiosną na stadionie!
____________________________