OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Przygotowania na ostatniej prostej

Jeżeli warunki pogodowe na to pozwolą, drużyna po raz pierwszy w tym roku będzie miała okazję potrenować na trawiastym boisku. Powrót na zieloną murawę przewiduje również rozegranie sobotniego dwumeczu kontrolnego, który będzie ostatnim przetarciem przed wiosenną inauguracją Betcris IV ligi.

Ósmy tydzień przygotowań, będący zarazem przedostatnim mikrocyklem poprzedzającym ligowe starcie ze Skalnikiem Sulejów, rozpocznie się we wtorek. Giekaesiacy przez kolejne cztery dni będą rozpoczynać treningi o godzinie 15:30. Plan zakłada, że od środy drużyna ma wejść na trawiaste boisko. Na sobotę zaplanowano dwa sparingi, które – jeśli pogoda na to pozwoli – odbędą się na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. Pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 11:00 (rywalem Pelikan Łowicz), drugi o 13:00 (Włókniarz Zelów).

Do końca nie wiadomo w jakim składzie personalnym „Brunatni” przystąpią do tych spotkań, ponieważ choroba dopadła Bartłomieja Bartosiaka, Mariusza Holika, Damiana Michalaka i Sebastiana Ochockiego, a na badanie USG uda się w poniedziałek Mikołaj Grzelak, który z powodu urazu mięśnia przywodziciela w lewej nodze był wykluczony z ostatnich sparingów z Orkanem i Lechią.
____________________________