OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Operacja „runda rewanżowa” rozpoczęta

Zakończył się czas testów i sparingowych prób. GKS po ośmiu tygodniach przygotowań rozpoczyna misję – inauguracja rundy rewanżowej Betcris IV ligi. „Brunatnych” czekają cztery jednostki treningowe, a crème de la crème tygodnia to sobotni mecz ze Skalnikiem Sulejów.

Plan jest taki, by już od poniedziałku trenować – po raz pierwszy w tym roku – na naturalnej nawierzchni boiska nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. Wszystko zależy jednak od warunków atmosferycznych, a te są ostatnio wyjątkowo kapryśne. Z uwagi na prognozowane opady deszczu ze śniegiem, miejsca treningów mogą ulegać zmianie. Drużyna spotka się na poniedziałkowych zajęciach o godzinie 15:00, by pół godziny później wybiec już na boisko. Podobnie będzie we wtorek, w środę i piątek. Czwartek będzie dniem wolnym.

Do treningów z drużyną wracają nieobecni ostatnio z powodów zdrowotnych Mikołaj Grzelak, Sebastian Ochocki i Jakub Szczepaniak. Poza Bartoszem Bujalskim i Dawidem Woźniakowskim – na powrót których trzeba będzie jeszcze poczekać – sztab szkoleniowy będzie miał do dyspozycji 22 zawodników.

Sobotnią rywalizację o ligowe punkty rozegramy w Sulejowie na stadionie przy ul. Koneckiej 45. Początek spotkania zaplanowano na godz. 15:00.
____________________________