OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Korekty w sobotnim planie sparingowym

Z zaplanowanych wcześniej na sobotę dwóch gier kontrolnych, jedna została odwołana, a druga prawdopodobnie odbędzie się w innym miejscu i godzinę później niż pierwotnie zakładano. Powodem tych zmian jest m. in. „szpital” w obozie GKS-u.

W najbliższą sobotę (25 lutego) biało-zielono-czarni mieli w planach rozegranie dwóch sparingów, kolejno z Pelikanem Łowicz i Włókniarzem Zelów. Jednak ze względu na wysyp zachorowań oraz kilka absencji spowodowanych kontuzjami, zapadła decyzja o odwołaniu meczu z Włókniarzem. Z kolei spotkanie z trzecioligowym Pelikanem rozpocznie się w samo południe, a nie jak wcześniej zaplanowano o godzinie 11:00. Zmianie ulec może także miejsce rozegrania meczu, bowiem trawiaste boisko nr 2 Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie nie jest jeszcze w pełni gotowe do użytkowania. Dlatego na wszelki wypadek zarezerwowano obiekt zastępczy w Żłobnicy.

Sytuacja jest dynamiczna i ostateczna decyzja dotycząca potyczki z Pelikanem zapadnie w piątek bądź nawet w sobotę rano. Do końca bowiem nie wiadomo, iloma zawodnikami dysponować będzie sztab szkoleniowy „Brunatnych”. We wczorajszym treningu brało udział jedynie 14 zdrowych piłkarzy…
____________________________