OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Intensywny tydzień z dwoma sparingami

Zaledwie dzień odpoczynku mieli podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka przed szóstym tygodniem przygotowań do rundy wiosennej. W najbliższym cyklu drużynę czekają cztery jednostki treningowe oraz dwa sparingi.

Giekaesiacy na pierwszym treningu spotkają się w poniedziałek o godzinie 15:30. Podobnie będzie we wtorek. W środę o godz. 19:00 czeka ich mecz kontrolny z Orkanem Buczek, który odbędzie się na sztucznym boisku za halą widowiskowo-sportową. Tego dnia zespół weźmie też udział w sesji zdjęciowej. Czwartek i piątek to zajęcia od godz. 15:30, a tydzień zakończy wyjazdowy sparing z trzecioligową Lechią Tomaszów Mazowiecki. Dojdzie do niego na sztucznym boisku OSiR-u w Tomaszowie Maz. przy ul. Nowowiejskiej. Początek o godz. 11:00.

Do treningów z drużyną po urazie więzadła w stawie skokowym wraca Mariusz Holik. Niestety poza brakiem Dawida Woźniakowskiego, który ma uszkodzoną torebkę stawową i naderwane więzadło, uraz mięśnia przywodziciela w lewej nodze złapał Mikołaja Grzelaka i wiele wskazuje na to, że bez niego zespół będzie zmuszony pracować w najbliższych dniach. Z przeziębieniem i podwyższoną temperaturą walczy z kolei Łukasz Wroński.
____________________________