OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Harmonogram tygodnia na półmetku przygotowań

Piłkarska wiosna w Betcris IV lidze rusza w pierwszy weekend marca, zatem przed naszą drużyną jeszcze niecały miesiąc przygotowań. Po dwóch dniach wolnego, podopieczni Bogdana Jóźwiaka spotkają się na treningu we wtorkowe popołudnie.

Przed naszym zespołem piąty tydzień wytężonej pracy, który rozpocznie się we wtorek o godzinie 15:30. Giekaesiacy mają za sobą cztery gry kontrolne, w których odnieśli m.in. trzy zwycięstwa bez straconej bramki. Po sobotniej wygranej z RKS Radomsko (3:0), zawodnicy dostali dwa dni wolnego. Od wtorku do piątku będą trenować na boisku ze sztuczną nawierzchnią od godz. 15:30. Tydzień zakończą sobotnim meczem sparingowym z Sokołem Aleksandrów Łódzki, który planowo ma się rozpocząć o godzinie 14:00. Jeżeli warunki pogodowe nie pokrzyżują planów, spotkanie zostanie rozegrane w Bełchatowie.

W najbliższym tygodniu indywidualnie pracować będzie Mariusz Holik, który zmaga się z urazem więzadła w stawie skokowym. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego, a wśród nich m.in. testowany Serhij Napolov.
____________________________