OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

GKS powalczy z Orkanem

Po pięciobramkowym zwycięstwie nad Sokołem Aleksandrów Łódzki w ostatnią sobotę, dzisiaj biało-zielono-czarnych czeka szósty tej zimy mecz kontrolny. O godzinie 19:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią, „Brunatni” zmierzą się z innym przedstawicielem Betcris IV ligi, Orkanem Buczek.

Pojedynek z Orkanem był jednym z ciekawszych meczów rozegranych w rundzie jesiennej przez podopiecznych Bogdana Jóźwiaka. Przypomnijmy, po trafieniach Łukasza Wrońskiego, Przemysława Zdybowicza i dublecie Bartłomieja Bartosiaka, GKS w ramach 15. kolejki wygrał w Buczku 4:1. Cała trójka będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego podczas środowego sparingu, choć np. występ „Wronki”, z powodu choroby wcale nie był pewny. Do gry wraca również nieobecny w ostatnim czasie Mariusz Holik, który poprzedni tydzień pracował indywidualnie. Zabraknie jednak kontuzjowanych Mikołaja Grzelaka i Dawida Woźniakowskiego.

Nasz najbliższy rywal po rundzie jesiennej zajmuje 6. miejsce w tabeli Betcris IV ligi z 36 punktami na koncie. W minioną sobotę czerwono-czarni zremisowali z Pogonią Zduńska Wola 2:2, co poniekąd stało się ich wizytowym wynikiem w meczach kontrolnych, ponieważ wcześniej takim samym stosunkiem bramek remisowali z Pilicą Przedbórz i Sokołem Aleksandrów Łódzki.
____________________________