OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Akredytacje stałe na domowe mecze w rundzie wiosennej

Informujemy, że rozpoczął się nowy proces akredytacyjny na mecze rundy rewanżowej sezonu 2022/23 Betcris IV ligi rozgrywane na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3. Proces będzie trwał do niedzieli, 5 marca do godziny 20:00.

Akredytacje przyznawane są wyłącznie dziennikarzom, redakcjom mediów oraz serwisom internetowym klubów biorących udział w danych zawodach. Akredytacja jest imienna i nie może być przekazana innej osobie. Przedstawicieli mediów informujemy, że akredytacje stałe na mecze domowe GKS-u Bełchatów wydawane będą na podstawie wniosków składanych na adres e-mail: d.agatowski@akademiagks.pl z podaniem następujących danych:

  • imię i nazwisko
  • rodzaj akredytacji (Prasa / Foto / TV)
  • nazwa redakcji
  • telefon kontaktowy


Rodzaje akredytacji:

  • PRASA – upoważnia do wstępu na trybunę honorową i zajęcie miejsca w przeznaczonym dla dziennikarzy rzędzie siedzisk z pulpitami (trybuna E)
  • FOTO – upoważnia do wstępu na płytę boiska po uprzednim pobraniu kamizelki dla fotoreporterów przy odbiorze akredytacji. Zwrot kamizelki następuje po zakończonym meczu w budynku klubowym
  • TV – upoważnia do wstępu na promenadę i stanowisko video


Termin zgłoszeń na akredytację stałą trwa do niedzieli (5 marca) do godziny 20:00.

Uwaga! Akredytacje stałe, wydane w rundzie jesiennej straciły swoją ważność.

Dziennikarzy zainteresowanych akredytacjami jednorazowymi – na konkretny mecz – prosimy o przesłanie wniosku nie później niż w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym zawody do godziny 12:00. Złożenie wniosku o udzielenie akredytacji nie jest równoznaczne z udzieleniem akredytacji przez Klub.

Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszeń, Klub przesyła potwierdzenie drogą mailową. Po odbiór akredytacji należy zgłosić się w miejscu i terminie podanym w wiadomości zwrotnej, wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.
____________________________