OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Zimowe przygotowania rozpoczęte!

W poniedziałek (9 stycznia) „Brunatni” wrócili do klubu po ponad miesięcznych urlopach i wzięli udział w pierwszym noworocznym treningu. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka do rundy wiosennej Betcris IV ligi przygotowywać się będą na własnych obiektach, a w planie mają dziewięć meczów sparingowych.

Punktualnie o godzinie 15:00 w budynku klubowym przy ul. Sportowej 3 pojawili się zawodnicy GKS-u, którzy w poniedziałkowe popołudnie odbyli pierwszy wspólny trening w Nowym Roku. Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej odprawy w szatni, a następnie drużyna wybiegła na boisko ze sztuczną nawierzchnią.

W premierowym treningu wzięło udział 25 zawodników, w tym trzech graczy testowanych. Byli to napastnik Vitalij Nerukh, który wystąpił już w grudniowym sparingu z Włókniarzem Moszczenica, popisując się hattrickiem, 18-letni bramkarz Maksymilian Gredka (ostatnio trzecioligowy Górnik II Zabrze, a wcześniej Andrespolia Wiśniowa Góra) oraz 19-letni obrońca Jakub Szczepaniak z Akademii GKS Bełchatów.

Pierwszy tydzień treningów zakończy sobotnia gra wewnętrzna.

Kadra na pierwszym treningu: Bartłomiej Bartosiak, Mikołaj Bociek, Kacper Czapla, Kacper Foltyn, Artur Golański, Maksymilian Gredka, Mikołaj Grzelak, Mariusz Holik, Damian Michalak, Kamil Mizera, Vitalij Nerukh, Miłosz Nowak, Sebastian Ochocki, Leonid Otczenaszenko, Szymon Sarnik, Jakub Szczepaniak, Bartosz Szelong, Mateusz Szymorek, Bartłomiej Trzeboński, Jarosław Trzeboński, Damian Warnecki, Mateusz Wolankiewicz, Dawid Woźniakowski, Łukasz Wroński, Przemysław Zdybowicz.

____________________________