OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Victoria Częstochowa najbliższym sparingpartnerem

W środę (1 lutego) nasz zespół rozegra trzeci tegoroczny mecz sparingowy. Rywalem „Brunatnych” będzie beniaminek IV ligi grupy śląskiej, Victoria Częstochowa. Spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 19:00 w Bełchatowie.

23 zawodników znajdzie się w kadrze GKS-u na ten mecz. Do gry powrócą nieobecni w sparingach z Wartą Sieradz i ŁKS II Łódź, Bartosz Szelong i Artur Golański. Możemy się również spodziewać występu testowanego Serhieja Napolova.

Victoria Częstochowa po rundzie jesiennej zajmuje 11. miejsce w tabeli pierwszej grupy śląskiej IV ligi. Zespół trenera Adriana Pasieki, zgromadził w poprzedniej rundzie 16 punktów. Biało-zieloni tegoroczne przygotowania rozpoczęli od porażki 1:3 z RKS Radomsko, z którym GKS zmierzy się w najbliższą sobotę. Z kolei 28 stycznia Victoria wygrała z liderem częstochowskiej okręgówki, Zniczem Kłobuck 5:2, a cztery gole strzelił Paweł Juchnik.

Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią Miejskiego Centrum Sportu. O najważniejszych boiskowych wydarzeniach będziemy meldować na naszym Facebooku i Twitterze.
____________________________