OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Sparingowa sobota kończąca pracowity tydzień

Pięć dni intensywnej pracy mają za sobą piłkarze GKS-u, których na zakończenie trzeciego tygodnia przygotowań czeka jeszcze gra kontrolna. Rywalem „Brunatnych” w sobotnie przedpołudnie będą rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Bełchatowianie w środę mierzyli się z Wartą Sieradz, którą pokonali 2:0. W sobotę o godz. 11:30 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Minerskiej w Łodzi zagrają z drugą drużyną „Rycerzy wiosny”. W kadrze „Brunatnych” na ten mecz zabraknie Artura Golańskiego, który z powodów osobistych dostał kilka dni wolnego oraz Bartosza Szelonga, zmagającego się z naciągnięciem przywodziciela stawu biodrowego. Nie będzie też testowanego w ostatnim czasie Vitalija Nerukha, któremu ostatecznie podziękowano za współpracę. Możemy się jednak spodziewać występu m.in. 26-letniego pomocnika Serhieja Napolova (ostatnio KP Starogard Gdański), obserwowanego przez sztab szkoleniowy.

Nasz najbliższy rywal po rundzie jesiennej zajmuje 6. miejsce w tabeli pierwszej grupy III ligi, z sześciopunktową stratą do lidera – Pogoni Grodzisk Mazowiecki. W swoim składzie ma kilku doświadczonych zawodników, m.in. 25-letniego Macieja Radaszkiewicza czy 35-letniego Jakuba Tosika, który reprezentował barwy GKS-u Bełchatów w latach 2004-2010.
____________________________