OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Bartosz Frątczak rozwiązał umowę z GKS

Ofensywny pomocnik Bartosz Frątczak nie jest już piłkarzem „Brunatnych”. Jego dotychczasowa umowa z klubem – na prośbę samego zawodnika – została rozwiązana za porozumieniem stron.

Osiemnastolatek trafił na Sportową pod koniec lipca ubiegłego roku. W pierwszym zespole debiutował 6 sierpnia 2022 r. w końcowych fragmentach meczu ze Skalnikiem Sulejów i był to jego jedyny ligowy występ. Zaliczył jeszcze 75 minut w starciu z Pilicą Przedbórz w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. Znacznie częściej oglądać go mogliśmy w drużynie U-19, w której rozegrał 14 spotkań (992 minuty), strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty.

Czas spędzony w Bełchatowie bardzo wiele mnie nauczył. Szczególnie wejście do kadry pierwszej drużyny i możliwość dzielenia szatni z tak doświadczonymi piłkarzami sprawiło, że stałem się dojrzalszym zawodnikiem. Uważam również, że ten okres nauczył mnie cierpliwości, uświadamiając jednocześnie fakt, iż czasami na swoją szansę musimy poczekać, sumiennie pracując każdego dnia. – podkreślił zawodnik.

Bartkowi dziękujemy za czas spędzony w Bełchatowie i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju!
____________________________