OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Głosuj na przedstawicieli GKS-u w 52. Plebiscycie „Dziennika Łódzkiego”

Przed nami kolejna, już 52. edycja Plebiscytu Sportowego „Dziennika Łódzkiego – najstarszego i najbardziej prestiżowego rankingu sportowców w naszym województwie. Miło nam poinformować, że nominację do nagrody otrzymało kilka osób związanych z GKS Bełchatów. Zagłosujcie na naszych przedstawicieli już teraz!

W plebiscycie głosować można w pięciu kategoriach: sportowiec roku – kobiety, sportowiec roku – mężczyźni, sportowy talent roku, trener roku i drużyna roku. Nagrody przyznane zostaną w trzech etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci zostaną wybrani osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału. Tam na tych, którzy zdobędą najwięcej głosów, czekać będą nagrody finansowe, oraz awans do ogólnopolskiego finału, w którym wezmą udział laureaci ze wszystkich województw z całej Polski.

Dlatego jeśli możesz, wejdź w link i zagłosuj na nominowanych przedstawicieli GKS-u Bełchatów:

Sportowiec roku:

Bartłomiej Bartosiak
Mikołaj Grzelak
Łukasz Wroński
Przemysław Zdybowicz

Trener roku:

Bogdan Jóźwiak

Nagrody dla laureatów plebiscytu zostaną wręczone podczas Gali Sportu „Dziennika Łódzkiego”, która odbędzie się w styczniu. Zaproszenia na galę otrzymają wszyscy laureaci, w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu.
____________________________