OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Dwóch zawodników na liście transferowej

Decyzją zarządu i sztabu szkoleniowego wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców dostało dwóch zawodników, którzy jesienią reprezentowali barwy GKS-u Bełchatów.

Mowa o 22-letnim pomocniku Tomaszu Bąkowiczu oraz 19-letnim stoperze Stanisławie Wenusie.

Bąkowicz przygodę w piłką rozpoczynał w GKS Bełchatów pod okiem trenera Krystiana Kieracha. Na poziomie seniorskim reprezentował barwy Świtu Kamieńsk, Polonii Piotrków Tryb. oraz Omegi Kleszczów. Na S3 wrócił 5 lipca br., podpisując z klubem roczną umowę. W rundzie jesiennej wystąpił w 11 meczach Betcris IV ligi (łącznie 404 minuty) oraz jednym okręgowego Pucharu Polski (59 minut). W meczu ze Stalą Niewiadów wpisał się na listę strzelców, a w spotkaniach z Omegą i Borutą zanotował asystę.

Wenus jako pierwszy z młodych wychowanków Akademii GKS Bełchatów dołączył przed sezonem do czwartoligowej drużyny seniorów. Trzykrotnie pojawiał się na boisku w meczach Betcris IV ligi (łącznie 33 minuty). Rozegrał też 120 minut w pucharowej potyczce z Pilicą Przedbórz. Częściej występował w drugim zespole „Brunatnych”, w którym zanotował sześć spotkań i zdobył cztery bramki.

Tomkowi i Stanisławowi dziękujemy za grę w barwach naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką!
____________________________