OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Mamy zaszczyt i przyjemność oddać do Państwa dyspozycji naszą nową oficjalną stronę internetową. Za jej pośrednictwem będziemy dostarczać Państwu wszelkich informacji z życia klubu, pierwszej drużyny oraz możliwie jak najwięcej nowych i ciekawych treści. Mamy nadzieję, iż nowy image spotka się z entuzjazmem i zadowoleniem wszystkich internautów oraz kibiców, co przełoży się na dalszą odbudowę marki GKS Bełchatów. #WracamyDoGry

W wykonanie tej strony włożyliśmy nie tylko wiele uwagi, zaangażowania, ale również i serca. Prace nad nią trwały niemalże od początku reaktywacji klubu. Cieszymy się, że wreszcie dobiegły końca i możemy ją oddać do użytku. W ciągu najbliższych dni i tygodni uzupełnimy treści pozostałych podstron, aby zawrzeć na nich szereg najistotniejszych informacji, których możecie poszukiwać.

Nowy adres, wygląd, prosty układ oraz intuicyjna nawigacja to atuty tej witryny. Strona jest również przyjazna dla wszystkich urządzeń na jakich jest wyświetlana: PC, tablet czy telefon, a wszystkie informacje wyświetlają się w sposób zoptymalizowany. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wszystko działało jak należy.

Wierzymy, że nowa wersja oficjalnej strony internetowej będzie wizytówką naszego klubu i pozwoli dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców. Z kolei zupełnie nowa szata graficzna oraz funkcjonalne rozwiązania sprawią, że będą Państwo częstymi gośćmi na tej witrynie.

Zaglądajcie do nas jak najczęściej 🙂 Miłego czytania!

www.gksbelchatow.com.pl
_____________________________